Aloe Vera Jel İçecek

Aloe vera tarih boyunca hem güzellik hem de sağlık sektöründe kullanılan bir bitkidir. Aloe Vera jeli de nemlendirici ve yumuşatıcı etkileri bulunan, güneş ışınlarından kaynaklanan yaşlılık belirtilerini geciktirmek amacıyla kullanılan bir bitkidir. (1)

Son yıllarda ise doğala doğru yönelim ve sağlıklı beslenmede yerini alan aloe vera jel içecekler bulunmaktadır. Bitkiler doğal antioksidan bileşiklerin kaynağını oluşturmaktadır. Aloe vera jel içeceklerde antioksidan özelliği bulunan doğal içeceklerdendir. (2)

aloe vera jel icecek

Aloe Vera Jel İçecek

LR’nin hayatımıza doğallık katan ürünlerinden biri olan jel içecekler yaşam kalitesini arttırmak vücudunuzu beslenmesini, yenilenmesine ve korunmasına destek olmaktadır.

  • Metabolizma; aloe vera jel içecek metabolizmanın çalışmasına katkı sunacak ve sağlığınıza destek olacaktır.
  • Bağışıklık; bağışıklık sistemi zayıf olan kişilerin hastalığa yakalanma riski daha fazladır. Bağışıklık sistemini destekleyen aloe vera jel içeceklerle sağlığınıza katkı bulunabilir.
  • Yenileyici;
  • Enerji verici;
aloevera jel icecekler

Farklı Lezzetlerle Aloe Vera Jel İçecekler

18 yıldan fazladır aloe vera uzmanı olan LR; Made in Germany kalitesi, eşsiz lezzeti ve sağlıklı seçenekleriyle sizleri bekliyor.

  • Aloe Vera jel içecek ballı; içeriğini oluşturan antioksidanlar, enzimlerle tam bir şifa deposudur. Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu desteklerken, vitamin ve mineral içeriği ile beslenmeyi destekler.
  • Aloe Vera jel içecek zencefil ve limon; kış aylarının vazgeçilmezi zencefil ve limonla harika bir deneyim yaşamak ister misiniz? Bağışıklık sistemini desteklerken, C vitamini, çinko, selenyum, bal, zencefil ve limonla zengin içeriği ile lezzetli bir yolculuğa hazır olun.
  • Aloe Vera Jel İçecek şeftali; şeker ilavesiz ve düşük kalorili içecek sağlıklı bir seçenek olacaktır.
  • Aloe vera jel içecek sivera (ısırgan otu); ısırgan otu yapraklarının doğal silisyum ve C vitamini değerleriyle kan damarlarının normal fonksiyonunu desteklemeye yardımcı olmaktadır.
  • Aloe vera jel içecek portakal aromalı; hareket, stresi azaltmaya ve kan şekerini dengelemeye yardımcı olmaktadır.

LR’da Kalite ve Uzmanlık Bir Arada

Yaşamınız için daha faza kalite sloganı ile Alman malı kalitesiyle, bilimin ışığında ve doğanın gücüyle sürekli olarak yeni ürünler geliştirmektedir. Aloe veranın işlenmesi 18 yıldan beri LR Health & Beauty’nin mutfağındadır. Ürünler için sadece yaprağın iç kısmı kullanılmaktadır.

Ekim işleminden ürün hasadına kadar olan süreçte her zaman kaliteyi önemsemektedir. LR’de kalite kontrolleri yapılmakta, SGS İnstitut Fresenius ve IASC Sertifikaları ile onaylanmaktadır.

Ürünlerden sipariş vermek, LR ailesine katılmak ya da bilgi almak isterseniz sitemizde bulunan iletişim formundan ya da whatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Referanslar

1.Tangül, Ş. E. N. SKIN AGING AND IMPORTANCE OF ANTIOXIDANTS. Journal of Faculty of Pharmacy of Ankara University, 40(1), 36-53.

2.DEVECİ, H. A., Gökhan, N. U. R., ali KIRPIK, M., HARMANKAYA, A., & YILDIZ, Y. (2016). Fenolik bileşik içeren bitkisel antioksidanlar. Kafkas Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi, 9(1), 26-32.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir