Evinizin konforunda daha az ücret ödeyerek güzelliğinize güzellik katmak ister misiniz? Özel LR ZEITGARD Anti-Age’de ilk adım güçlü etkisiyle hassas temizleme sistemi yer almaktadır. İkinci adım ise Anti-Age için uygulanmaktadır. Bu şekilde kırışıklıklarınız azalırken, cildiniz daha genç görünüme sahip olmasına destek vermektedir. Yüz ütüsü olarak da tanımlanan bu ürünle cildiniz her daim genç kalacak.

 

LR Sipariş Vermek İster misiniz?

Beğendiğiniz LR ürünlerine sahip olmak şimdi çok kolay. Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. LR Bağımsız İş Ortağımız size ulaşarak, siparişiniz konusunda yardımcı olacaktır. 

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

LR ZEITGARD Temizleme Sistemi

Cilt bakımı için yapılan ilk aşamalardan olan temizleme cildiniz için önemli bir adımdır. Masaj etkisi sayesinde daha parlak ve gergin bir görünüm elde etmesine olanak verir.

Klasik ve hassas cilt seçenekleriyle cildiniz için uygun olanı alabilirsiniz.

  • Klasik set; normal, karma veya yağlı ciltler için uygun olan bu setle güçlü fırça telleri MİCROSİLVER ile cildinizi temizlemeye yardımcı olur. Dermatest tarafından test edilen bu ürün yüz temizleme programına göre geliştirilmiş yüz temizleme jeli bulunmaktadır.
  • Hassas set; yumuşak fırça telleri ile ışıltılı temiz bir cildiniz için geliştirilmiş yumuşak temizleme kremi bulunmaktadır. Kuru, çabuk kızaran hassas ciltler için uygundur.

LR ZEITGARD Anti-Age Sistemi

LR ZEITGARD anti age ile kırışıklıklarınızı azaltırken, cildinizin daha genç görünmesine sahip olabilirsiniz. Olgun ciltler ve genç ciltler için seçenek bulunan jel kremlerle uygulayabilirsiniz.

ZEITGARD Anti-Age Sistemi Nemlendirici Krem;

Nemlendirici jel krem cildin sahip olduğu nemi verir. Biliyorsunuz ki nem kaybı yaşayan cilt ışıltısını kaybeder. Sağlıksız bir görünümle birlikte zamanla elastikiyetini kaybeder. Dolayısıyla ince çizgiler ve kırışıklıklar meydana gelir. Bu nedenle cildi nemlendirmek çok önemlidir.

Yaşlanma belirtilerine karşı geliştirilmiş zengin içerikli bir bakım kremi olan nemlendirici jel ile cildiniz canlanır, nemlendirir. Parlak bir görünüm elde etmenizi sağlar.

ZEITGARD Yeniden Yapılandıran Jel Krem

Yaşın ilerlemesiyle birlikte cildimize uygulayacağımız özel bakım da değişkenlik göstermektedir. Cildi yeniden yapılandıran jel krem olgun ciltlerdeki kırışıklık görünümünü azaltır ve gençleşmiş bir görünüm kazanmanızı sağlar.

 

LR Sipariş Vermek İster misiniz?

Beğendiğiniz LR ürünlerine sahip olmak şimdi çok kolay. Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. LR Bağımsız İş Ortağımız size ulaşarak, siparişiniz konusunda yardımcı olacaktır. 

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

ZEITGARD Hakkında Merak Edilenler

LR ZEITGARD 2 İşe Yarıyor mu?

Cihazın kullanımı ile birlikte cildinize ve yaşınıza uygun olan jel kremi kullanmak üründen daha kesin sonuç almanıza katkı sunacaktır. Yani sadece cihazın kullanımı ile kesin bir sonuç olmamakla birlikte cihaz ve kremin kullanımı ile istenilen sonuçlar elde edilebilir.

ZEITGARD 2 Ne Kadar Sıklıkla Kullanılmalı?

Yeniden yapılandıran jel krem ve nemlendirici jel kremle cildiniz sıkılaşır. Dolayısıyla cildiniz elastikiyet kazanır ve kırışıklıklar azalır.

ZEITGARD 2 Nasıl Kullanılmalı?

Zeitgard 2 cihazı kırışıkları önlemekten öte sıcak uygulama ile gözeneklerin açılmasını sağlamak ve beraberinde kullanılan kremlerle cildin daha derinlerine inmesine de etki eder. Sonrasında uygulanan soğuk uygulama ise gözenekleri küçülterek kremin ciltte hapsolmasını sağlar ve uzun süreli etki sunar. Yani sadece kremler ya da sadece cihazın kullanımı ile kesin sonuç alınmamaktadır.

Sonuç olarak yüz ütüsü olarak da adlandırılsa da bu cihazın işlevi kremlerle desteklenerek kullanıldığında etkili sonuçlar alınmaktadır. Kullanımı ise cihazla birlikte gönderilen kitapçıkta yer almaktadır.