LR Hakkında

LR Health & Beauty ; Almanya’nın Ahlen kasabasında kurulmuş ve 36 yıldır kozmetik sektöründe hizmet vermeye devam eden başarılı bir şirkettir. Avrupa’nın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biri olmasının yanı sıra, Avrupa’nın en başarılı doğrudan satış firmaları arasında yerini almaktadır.

LR Health & Beauty

35 yıldan fazladır hizmetlerine devam eden LR Health & Beauty Alman kalitesiyle, doğallığıyla, Aloe Veranın mucizesiyle hayatımıza sağlık ve güzellik katmak için bizimle.

LR bağımsız iş ortaklarıyla her geçen gün büyümeye devam ediyor. Kendi işinizi kurmak ve hayallerinizin peşinde başarıdan başarıya koşmak isterseniz işte size özgürlük alanı. LR’nin dünyasına hoş geldiniz. Sizlerde LR ailesine katılmak ve kazanmak istiyorsanız bize sitede bulunan formlarla ya da whatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Doğal, sağlıklı, yenilikçi ve kalitesi denenmiş ürünleriyle 29 ülkede faaliyet göstermektedir. LR’nin faaliyet gösterdiği ülkelerden biri de ülkemizdir.

Aloe Vera ile bütünleşen ve uzmanlaşan LR Health & Beauty; aloe veranın mucizevi etkisini hissecediğiniz ürünler geliştirerek bir marka haline gelmiştir. Aloe vera bitkisi içeriğinde bulunan etken maddeler sayesinde şifa deposu denilebilir. Mısırlılar tarafından ölümsüzlük bitkisi olarak tabir edilen bu bitkinin kullanım alanı oldukça geniştir. (1)

Markalaşma Sürecinde LR Health & Beauty

 • Kaliteli ürün içeriği; Yüksek kalite standartlarına uygun olarak ve hayvanlar üzerinde deney yapılmadan Almanya’da üretilir.
 • Modern üretim ve kontrol edilmiş kalite; LR’nin kalite standartları her aşamada uygulanmaktadır. Ürünün üretim aşamasından tüketiciye ulaşmasına kadar her alanda uygulanmaktadır.
 • Kazançlı prim sistemi; %40’a varan kazanç oranıyla LR kazandırıyor. Sattığınız üründen alacağınız kar payı ve prim sistemiyle gelir elde edebilirsiniz.
 • Dermatest
  • 1978 yılında Almanya’da kurulan ve dermatolojik test laboratuvarı olan Dermatest bağımsız bilimsel bir enstitüdür.
 • IASC(Uluslararası Aloe Vera Bilim Konseyi)
  • Uluslararası Aloe Bilim Konseyi ( SGS INSTUTUT FRESENİUS); 1980 yılında aloe vera ve ürünlerinin düzenli olarak kalitesinin onaylandığı bir firmadır.
  • Ürünlerdeki Aloe vera miktarı ve kalitesi için IASC standartlarının karşılandığı ve üründe kullanılan aloe veranın sertifikalı bir tesisten temin edildiği ve aloe veranın teşvik edilmesini destekleyen kuruluştur.

Bilimin ışığında, yenilikçi, kalitesi test edilmiş sağlık ve güzellik ürünlerini hayvanlar zerinde test yapılmadan, en yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

lr hakkinda

Neden LR?

LR iş ortağı olarak sadece para kazanmak değil, sağlık ve güzelliğe hitap eden kaliteli ürün içerikleri ile yaşam kaliteniz artacak aynı zamanda kazanç da elde edeceğiniz bir firmada çalışma imkanı bulacaksınız.

Kariyer yolunda; kapılarının herkese açık olduğu, din, dil, cinsiyet, yaş ayrımı yapmadan herkesin bu işin bir parçası olabileceği bir firmadır.

Alman Kalite Standartları

LR satış ortaklığı ile yeni bir deneyim yaşamaya ne dersiniz? Gittikçe doğala dönen dünyada sağlıklı ürün seçenekleri ve Made in Germany ( Alman Malı) güvencesiyle LR sizleri bekliyor. Satış ortaklığı ile finansal istikrarınızı elde ederken hayallerinize de adım adım ulaşabilirsiniz. Sürekli gelişen pazarı ile bu istikrarlı büyüyen firmanın ortağı olmak isterseniz biz buradayız.

LR ürünleri öncelikle kalitelidir. Hammadde aşamasından paketlenme aşamasına kadar Fresenius Enstitüsü tarafından kontrol edilmektedir. Enstitüde birçok kalite ve kontrol aşamasından geçerek sertifika almak hak edilmektedir. Bu süreci sorunsuz geçerek LR belgeleri almıştır.

LR ürünlerinin diğer bir özelliği ise hayvanlar üzerinden test edilmektedir. DERMATEST laboratuvarları tarafından insanlar üzerinde denenmekte ve onay alınmaktadır.

Kendi bünyesinde bir bilim kuruluna sahip olan LR; Uluslararası Kozmetik Derneği(VKE) üyesi olan tek firmadır.

Referanslar

1.Türsen, B., & Türsen, Ü. (2014). Dermatolojide aloe vera. Dermatoz, c, 5, 1-11.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir