LR Microsilver Plus Yüz Bakımı

LR ürünleri arasında en çok talep edilen bir ürün olan Microsilver Plus; tahriş olan, yıpranan yüzünüze hızlı, etkili ve uzun vadede mükemmel çözümler sunmaktadır. Akne ve sivilce tedavisi için önerilen bu sette yüz temizleme kremi ve yüz kremi bulunmaktadır.

Ürün; Microsilver Yüz Temizleme Kremi(150 ml), Yüz Kremi(50 ml)

microsilver yuz bakim kremi

Akne her yaşta görülebilen yağ bezlerinin iltihaplı hastalığıdır. Vücudumuzda en çok bulunduğu bölge yüz, saçlı deri ve sırttadır. Yağ bezleri ise en çok yüzümüzde bulunmaktadır. Bizleri rahatsız eden aknelerin tedavisi için öncelikle dermatologdan yardım isteyebiliriz.

Yine LR Health & Beauty microsilver serisi sivilce kremleri ile de sivilcelerden kurtulabilirsiniz.

Microsilver Yüz Temizleme Kremi(150 ml)

LR Microsilver Plus yüz temizleme kremi cildi derinlemesine temizlerken, cildi rahatlatmaktadır. Antibakteriyel içeriği, ölü cilt hücrelerini kaldırmakta ve tıkanmış gözenekleri açmaktadır. Çinko cildin yenilenmesine katkı sunar.

Yüz Kremi (50 ml)

Yüz kremi cildin görünümünü yeniler, güzelleştirir. Hızlı emilen krem cildi bakterilerden korurken, yağlı bir görünüm de bırakmaz. Cilde yapışmaz ve yağlı bir iz bırakmaz.

İçeriğinde; bitkisel aktif bileşenleriyle cilt bariyerini ve iltihap önleyici etkiye sahiptir. Cildi rahatlatır ve besler. Çinko ile cilt yenilenmesi sağlanmaktadır.

Microsilver Plus Yüz Bakım Seti Nasıl Kullanılır?

Günde defa LR Aloe Vera Microsilver antibakteriyel içerikli yüz temizleme kremiyle cilt yıkanır ve sonrasında yüz kremi uygulanarak yapılır.

Çinko Neden Önemli; çinko vücudumuzda yaklaşık 200 enzimin çalışması için gerekli olan bir vitamindir. Bağışıklık sistemine, saç, tırnak ve cilt sağlığına katkıda bulunmaktadır. Saç, tırnak ve ciltte keratin bulunmaktadır. Cilt dokusunda çinkonun onarıcı etkisiyle cildin yenilenmesine destek olmaktadır. Akne tedavisi gören bireylerde, akne sonrası ciltte kalan yaraların iyileşmesine katkı sunmaktadır. (1)

Microsılver Ürünleri BG İçeriğiyle Bakterilere Karşı Koruma Sağlar

Tüm LR Microsılver Plus ürünleri antibakteriyel aktif Microsılver BG içermektedir. LR Microsılver Plus yüz bakım sistemi ile yüz derisinin yağlı bölgelerinde, özellikle alın, burun ve çene üzerinde cilt problemleri daha fazla oluşmaktadır.

  • Tahriş olan ciltlerin bakterilere karşı savaşı da yavaşlar. Çok yıpranmış olan ciltlerde kolay yayılımı gerçekleşir.
  • Microsilver BG ise gümüş parçacıkları ile cilt yüzeyinde bakteri ve mikrop gibi mikroorganizmaların yaşama şansını bırakmaz.
  • Antibakteriyel özelliği ile bakterilerin ortadan kaldırırken yayılmasını da önler.
  • 12 saate kadar koruma sağlayarak yeni bakterilere karşı koruma sağlayabilmektedir.

Referanslar

1.Yarar, Ç. N. İ. Çinkoyu Tanıyalım: Çinko Nedir, Faydaları Nelerdir?.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir