LR Parfümleri

LR parfumleri

Havada uçuşan molekülleri bizim algılamamız koku olarak ifade edilmektedir. Saf kokuların esanslarıyla imal edilen kokular arasında en yaygın olanı parfümdür. (1)

Koku kreasyonu alanında dünya çapında kendini kanıtlayan bir firma olan, ünlü kişilerin LR’ın kalitesi ile kendilerini yansıtan koku kompozisyonları bu firmada.

Yüksek kalitedeki içeriği ve parfüm yağı ile LR parfümleri hem kaliteyi hem de yılların koku tecrübesiyle eşsiz parfümler sunmaya devam ediyor.

LR Kadın Parfümleri

LR kadın parfümleri sizi kokuların büyülü dünyasına götürecek. LR Classics serisi, Femme Noblesse, Sensual Grace, Harem, Shine by Day, Shine by Night, Heart & Soul, Rockin Romance, Brilliant Look, Pseudonym, Beautyqueen ve daha fazlası.

Femme Noblesse; Zarif ve pudramsı etkisiyle, karakter ve stil sahibi kadınların büyüleyici ve çekici parfümü.

Sensual Grace; Dişiliğin bir yorumu, zarif, hassas ve baştan çıkarıcı etkisiyle büyüleyici bir koku.

Harem; Anlamlı, büyüleyici, kalıcı ve özgün bir koku olmasının ötesinde dayanılmaz bir çekicilik bırakıyor.

Shine by Day; Enerji, hafiflik ve anın keyfini çıkartacağınız, gününüzü aydınlık katacak bir parfüm. Gün boyu sizinle kalan menekşe, sandal ağacının harmanlandığı kokuyu hissedeceksiniz.

Shine by Night; Dişiliğinizi yansıtacak, zarif bir parfüm. Mandalina, portakal, yasemin, sümbülteber, vanilya ve balın hakim olduğu notalarında kendinizi bulacaksınız.

Heart & Soul; Pırıl pırıl, kadınsı bir görünüm için meyvemsi bir koku.

Rockin Romance; Tutkulu, eşsiz bir koku, enerji yüklü ve anlamlı bir koku.

Brilliant Look; Cesur, ilham verici, doğal, romantik bir koku. Heyecan verici ve cazibeli bir koku olmanın çok ötesinde sizlere ilham verecek bir koku.

LR Classics; Özel LR Classics Eau de Parfümleri dünyanın en güzel şehirlerine götürecek. Her şehrin kokusu bu parfüm serisinde.

LR Erkek Parfümleri

Sizi yansıtacak, ruhunuza, duygularınıza dokunacak bir parfüm ister misiniz? LR’da sizinle bütünleşen bir parfüm muhakkak bulacaksınız. LR Classics, Metropolitan Man, Terminator, Racing, Ocean’Sky, Just Sport, Bruce WILLIS, Guıdo MARIA, Pure Happıness parfümler arasında.

Pure Happıness; Deniz kadar sınırsız ve mutluluk verici. Odunsu ve taze kokusuyla sizlere iyi gelecek. Pure Tenderness; aromatik ve odunsu kokusuyla kendinizi duygu dolu anların girdabında bulabilirsiniz.

Guıdo Marıa; Haute Parfüm ile heyecan verici ve odunsu kokusuyla size iyi gelecek. Bergamot, mandalina, biber, sardunya, vetiver ve derinin oluşturduğu notaları ile bu parfüm, göz kamaştıran tasarım ambalajı, zarif saten kaplı ve modacının imzasını taşıyan şık kutusuyla size gönderilecek.

Bruce WILLIS; erkeksi, alışılmışın ötesinde bir koku. Sedir ağacı, baharatlı biber, topraklı vetiver ve canlandırıcı greyfurt ile Bruce Wıllıs’ın efsane kokusuyla tanışın.

LR parfümleri kalıcı mı?

LR Parfümleri kalıcılığın çok ötesinde kokusu, akılda kalıcı kokusu, zerafeti de ifade etmektedir. Koku hafızası unutulmaz anları bizlere yeniden hatırlatacak kadar güçlüdür. Karşı konulmaz etkisi, her zevke hitap eden parfümleri ve Made in Germany kalitesi ile özgün, etkileyici ve kalıcı kokulardır.

LR üye ol

LR’a üye olmak için yapmanız gereken tek şek bizimle iletişim kurarak, LR hakkında bilgi almak ve LR’ın kazançlı dünyasında yerinizi almak olacaktır. Üye formunu doldurarak ya da WhasApp üzerinden bizimle iletişime geçerek üye olabilirsiniz. https://www.aloeverasatis.com/lr-uyelik/ ayrıntılı bilgi için linke tıklayabilirsiniz.

1 Step 1
Üye Ol
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
1.ELDENİZ, G. SES VE KOKU MARKALARI.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir