LR Sipariş

Evinizin konforunda, güvenilir alışveriş yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. LR ürünleri nereden alınır, orijinal mi? soruları kafanızı meşgul ediyorsa dert etmeyin. Çünkü bağımsız iş ortaklarından alacağınız ürünler güvenilir ve orijinaldir. Gönül rahatlığı ile yapacağınız alışverişiniz için istediğiniz ürünler hakkında bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz.

Aşağıda ise LR üyesi olan ve LR üyesi olmadan sipariş vermek isteyenler için yapabilecekleri yer almakta. O halde okumaya devam edebilirsiniz.

lr online alısveris

LR üyesiyseniz;

%40’a varan kazanç oranı sizi bekliyor.

  • LR üyesi olarak sipariş vermek ve LR üyeliği hakkında bilgi almak isterseniz WhatsApptan ya da iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.
  • LR üyesiyseniz https://www.lrworld.com/ bağlantıya tıklayın.
  • Ardından girişe tıklayın
  • İş ortağı numaranız ya da e-mail adresiniz ve şifrenizle sisteme giriş yapın,
  • e-shop’a tıklayarak istediğiniz ürünleri tıklayın,
  • Sepetinizi tamamladıysanız ödeme yönteminizi seçerek siparişinizi tamamlayın.

LR Üyesi olmak İçin;

Sizlerde hem kazançlı alışveriş hem de kazanmak için bağımsız iş ortağı olabilirsiniz. Yapmanız gereken başvuru formunu doldurmanız ya da WhatsApptan bize ulaşmak. En kısa zamanda LR’nin kazançlı dünyasında yerinizi alacaksınız.

1 Step 1

LR üyelik formunu doldurarak, ön kayıt işlemini başlatmış olursunuz. Danışmanlarımız size ulaşarak kesin kaydınızı başlatacaktır.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

LR Sipariş Ver

LR Health & Beauty orijinal ürünlerini sipariş etmek istiyorsanız ister LR üyesi olup sipariş verebilir, isterseniz LR iş ortağınıza taleplerinizi ileterek sipariş verebilirsiniz.

LR üyesi olarak ürünleri indirimli alabileceğiniz gibi %40’a varan oranlarda kazanç ve prim elde etme fırsatınız da olacak. LR ailesine katılmak isterseniz https://www.aloeverasatis.com/lr-uyelik/ bağlantıda yer alan başvuru formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Ya da site de bulunan LR WhatsApp destek hattı ile ulaşmanız mümkün.

Üye olmadan sipariş vermek ve aynı zamanda güvenilir bir sipariş olmasını arzu ediyorsanız doğru yerdesiniz. Yazımızın devamında bulunan sipariş formunu doldurarak dilediğiniz ürünleri katalogda yer alan kodlarıyla bizlere ulaştırabilirsiniz. https://www.aloeverasatis.com/lr-katalogu/

1 Step 1
LR Sipariş Formu
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Ödeme Nasıl Yapılır?

LR ürünlerini satın almak istiyorsunuz, fakat ödeme yöntemlerini bilmiyor musunuz? LR firması güvenli alışverişin adresi olarak hem alıcıyı hem de satıcıyı korumaktadır. Bağımsız iş ortağından alacağınız ürünlerin orijinalliği ve güvenilirliği ile birlikte ürünleri gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Ödeme yöntemleri ise kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme ve kredi kartı ile ödeme seçenekleri mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir