LR Üye Girişi Nasıl Yapılır?

LR üyesi oldunuz ve nasıl giriş yapabiliriz sorusunun cevabını arıyorsunuz öyle değil mi? Bu adımda yapmanız gereken LR üyelerine özel içeriklere ulaşabileceğiniz bir sayfaya kapıların sonuna kadar açılması için giriş yapmak.

LR World Giriş Nasıl Yapılır?

LR giriş ekranı için https://sso.lrworld.com/cas/login?service=https%3A%2F%2Fwww.lrworld.com%2Flogin&d=h&locale=en_tr linke tıklayarak açılacak ekranda istenen bilgileri doldurarak giriş yapabilirsiniz. İş ortağı numaranız yahut e-postanızı girerek ve devamında şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

lr is ortagi giris

LR üyelerine özel bu kazançlı dünyada neler yapabilirsiniz? Sipariş verebilir, güncel puan durumunuzu görebilir, görsel içerikleri indirebilirsiniz. Başarı yolunda ilerlemeniz adım adım burada.

LR Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

LR’ye üye oldunuz ancak umduğunuz gibi olmadıysa üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bir yıl işlem yapılmadığı takdirde üyelik iptalini yapabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak ya da dilekçe ile üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

LR Üye Ol

LR üye olmak ister misiniz? O halde yapmanız gereken aşağıda yer alan başvuru formunu doldurmak ve bizimle iletişime geçmek. Başvuru formunu doldurmanız halinde en kısa sürede dönüş yapılarak üyeliğinizi başlatılacağı gibi LR hakkında bilgi de alabilirsiniz. Ayrıca sipariş vermek için bize ulaşabilirsiniz. WhatsApp üzerinden de bize ulaşmanız mümkün.

1 Step 1
Üye Ol
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir