LR Üye Nasıl Olunur?

LR’ye üye olmak ve kazanmak çok kolay. İster ev hanımı olun, ister öğrenci, çalışan ya da çalışmayan ek gelir elde etmek istiyorsanız LR size göre.

LR satış ortaklığı ile güçlü bir ekibin parçası olarak ciddi gelirler elde edebilirsiniz. LR dünyanın en büyük Aloe Vera üreticisi olmasının yanı sıra Avrupa’nın da en büyük pazarına sahiptir. Ülkemizde de LR Health & Beauty ürünleri tercih edilmektedir.

1 Step 1
Üye Ol
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Neden LR Üyesi Olmalısınız?

Zaman ve mekan kısıtlaması olmadan, ister evinizde ister ek iş olarak dilediğinizce vakit ayırarak çalışma fırsatı LR’da. Ürün satışından alacağınız kâr oranı, indirimli ürün fırsatları ücretsiz üyelikle mümkün olmaktadır.

  • LR’da ekibinizi kurarak daha fazla kazanma imkanı,
  • Ücretsiz üyelik,
  • %40 kâr oranı,
  • Primlerle kazanç fırsatları,
  • Seviyenize göre verilen otomobil Lr’da.

LR üye olmak için ne gerekli?

3 farklı üyelik paketi bulunan LR’da başlangıçta bu paketlerden birini seçerek LR üye olabilirsiniz. Üyelik veya giriş ücreti değildir. Pakette yer alan ürünlere verilen ücrettir, bir nevi LR ile tanışma, LR ürünlerini tanımaya yönelik paketlerdir.

LR Üyelik Paketleri 2022 yılı için şu şekildedir;

  • Serbest Seçim Paketi; herhangi bir sipariş vermeden üye olmaya yönelik bir pakettir.
  • Temel Başlangıç Seti; en az 209 TL’lik ürün seçerek bağımsız iş ortağı olabileceğiniz pakettir.
  • Profesyonel Başlangıç Seti; 230 TL’lik ürünle bağımsız iş ortağı olabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için https://www.aloeverasatis.com/lr-uyelik/ linke tıklayabilirsiniz.

LR ürünleri tamamen doğal mı?

Ürün içeriğini bulabileceğiniz LR ürünleri yüksek oranda bitkisel hammadde kullanmaya dönük çalışır. Aloe Vera ile özdeşleşen bir firma olan LR maliyet kaygısından uzak bir şekilde üretim yapar.

LR ne kadar kazandırıyor?

Daha çok kazanmak ister misiniz? Çabanızla orantılı olarak daha fazla gelir elde edebileceğiniz bunun da ötesinde yüksek kâr oranıyla daha fazla kazanç fırsatının sunulduğu bir sistemdir. Satış yapma zorunluluğu olmadan, ürün alma zorunluluğunuz olmadan LR’ın kazançlı dünyasında yerinizi alabilirsiniz.

LR Bağımsız İş Ortağı Nedir?

LR bağımsız iş ortağı iseniz; LR’ın kazançlı dünyasında yerinizi almışsınız demektir. LR ürünlerinin tanıtımını yapan, satışını gerçekleştiren ve orantılı olarak gelir elde eden kişilere verilen unvandır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir